CACIB ZAGREB, 24.11.2018.


FCI GRUPA 1

MIJO FURY (HR)
Hrvatski ovčar / Croatian Shepherd

KARIN HEDBERG (S)
Šetlandski ovčar, Kratkodlaki i dugodlaki škotski ovčar, Bradati koli,
Belgijski ovčari, Nizozemski ovčari, Boseški ovčar, Poljski ovčar nizinski,
Pikardijski ovčari
Sheltie, Smooth collie, Rough Collie, Bearded Collie, Belgian Shepherds,
Dutch Shepherd, Beauceron, Polish Lowland Sheepdog, Picardy Sheepdogs

CATHRINA DUNNE (IRL)
Šiperke, Australski ovčar, Welsh Crogi Pembroke, Welsh Corgi Cardigan
Schipperke, Australian Shepherd, Welsh Crogi Pembroke, Welsh Corgi Cardigan

ALENKA POKORN (SLO)
Ostale pasmine / Other Breeds


FCI GRUPA 2

KARL EDDIE BERGE (N)
Pinčeri, Šnauceri, Crni ruski terijer / Pinschers, Schnauzers, Black Russian Terrier

BARBARA ZANIERI (I)
Engleski buldog, Shar Pei / English Bulldog, Shar Pei

IWONA MADGZIARSKA (PL)
Doberman, Njemački bokser, Rotvajler, Molosi dogolikog tipa
Dobermann, Boxer, Rottweiler, Mollosoid Dogue Type

ANNE MARIE CLASS (F)
Njemačka doga, Molosi planinskog tipa / Great Dane, Mollosoid Mountain Type

MIJO FURY (HR)
Tornjak

IGOR MIOČ (HR)
Švicarski stočarski psi / Swiss Mountain Dogs


FCI GRUPA 3

GUY JEAVONS (CAN)
Foksterijeri, Velški Terijer, Lakeland Terijer
Fox Terrier, Welsh Terrier, Lakeland Terrier

NEMANJA JOVANOVIĆ (SRB)
Veliki i srednji Terijeri / Large And Medium Sized Terriers

ROBERTO SCHILL (RO)
Terijeri Tipa Bul / Bull Type Terriers

CVETKA BOGOVČIČ (SLO)
Mali terijeri, Patuljasti terijeri / Small Sized Terriers And Toy Terriers


FCI GRUPA 4

BARBARA ZANIERI (I)
Jazavčari / Dachshunds


FCI GRUPA 5

GABRIELA RIDARČIKOVA (SK)
Američka Akita, Akita, Shiba / American Akita, Akita, Shiba

KARIN HEDBERG (S)
Cirneco Dell’Etna, Faraonski pas, Podenco, Podengo, Basenji
Cirneco Dell’Etna, Pharaoh Hound, Podencos, Podengos, Basenji

DARKO DROBNJAK (SRB)
Ostale pasmine / Other Breeds


FCI GRUPA 6

MIJO FURY (HR)
Dalmatinski pas / Dalmatian

NEMANJA JOVANOVIĆ (SRB)
Bigl, rodezijski riđbek / Beagle, Rhodesian Ridgeback

RADOVAN MAZALICA (BIH)
Ostale pasmine / Other Breeds


FCI GRUPA 7

RADOVAN MAZALICA (BIH)
Kontinentalni ptičari / Continental Pointers

LAURA COX (IRL)
Britanski ptičari / British Pointers

Specijalna izložba irskih crvenih setera “Memorijal dr. Radovan Šignjar”
Irish Red Setter Special Show “Dr. Radovan Šignjar Memorial”


FCI GRUPA 8

LAURA COX (IRL)
Zlatni retriver / Golden Retriever

BOŽIDAR KNAFELJC (HR)
Ostali retrieveri, Lagotto Romagnolo
Other Retriever Breeds, Lagotto Romagnolo

JESSIE BORREGAARD MADSEN (DK)
Ostale pasmine / Other Breeds


FCI GRUPA 9

STEFAN WACHTER (D)
Mops, Francuski Buldog / Pug, French Bulldog

GUY JEAVONS (CAN)
Boston terijer, Čivava / Boston Terrier, Chihuahua

JESSIE BORREGAARD MADSEN (DK)
Cavalier King Charles španijel / Cavalier King Charles Spaniel

DRAGANA VASILJEVIĆ (SRB)
Bišoni, Tibetski španijel, Tibetski terijer, Ši–Cu, Lhasa Apso, King Charles španijel
Tibetan Spaniel, Tibetan Terrier, Shih–Tzu, Lhasa Apso, King Charles spaniel

ANITA FOLLEY – DUGAN (IRL)
Pudli, Papilon, Phalene, Ostale pasmine
Poodles, Papillon, Phalene, Other Breeds


FCI GRUPA 10

MATTI TUOMINEN (FIN)
Hrtovi / Sighthounds


FCI NEPRIZNATE PASMINE
FCI NON-RECOGNIZED BREEDS

ROBERTO SCHILL (RO) 


Organizator pridržava pravo promjene sudaca.
Organizer reserves the right to change judges.



ONLINE PRIJAVE OVDJE