CACIB ZAGREB, 25.11.2018.

 


FCI GRUPA 1

DAMIR SKOK (HR)
Hrvatski ovčar / Croatian Shepherd
SPECIJALNA IZLOŽBA – SVJETSKO PRVENSTVO
Special Show – World Championship

KARL EDDIE BERGE (N)
Welsh Corgi Pemroke, Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke, Welsh Corgi Cardigan

CATHRINA DUNNE (IRL)
Ostali britanski ovčari / Other British Sheepdogs

KITTY SJONG (DK)
Švicarski bijeli ovčar / Swiss White Shepherd

NEMANJA JOVANOVIĆ (SRB)
Australski ovčar / Australian Shepherd

RADOVAN MAZALICA (BIH)
Ostale pasmine / Other Breeds

 


FCI GRUPA 2

BARBARA ZANIERI (I)
Doberman, Patuljasti pinčer, Šnauceri, Crni ruski terijer
Dobermann, Miniature Pinschers, Schnauzers, Black Russian Terrier

IGOR MIOČ (HR)
Njemački bokser, Rotvajler, Tornjak
Boxer, Rottweiler, Tornjak

KITTY SJONG (DK)
Engleski buldog / Bulldog

ANNE MARIE CLASS (F)
Shar Pei / Shar Pei
DODJELA KANDIDATURE EFSPC
with EFSPC candidature

Molosi dogolikog tipa, Švicarski stočarski psi
Mollosoid Dogue Type, Swiss Mountain Dogs

IWONA MADGZIARSKA (PL)
Njemačka doga, Molosi planinskog tipa, Ostale pasmine
Great Dane, Mollosoid Mountain Type, Other Breeds

 


FCI GRUPA 3

CVETKA BOGOVČIČ (SLO)
Veliki i srednji terijeri, Bul terijeri
Large and Medium Sized Terriers, Bull Terriers

GUY JEAVONS (CAN)
Američki stafordski terijer
American Staffordshire Terrier

LAURA COX (IRL)
Mali terijeri i ostali patuljasti terijeri
Small Sized Terriers and Other Toy Terriers

 


FCI GRUPA 4

GUY JEAVONS (CAN)
Jazavčari / Dachshunds

 


FCI GRUPA 5

DARKO DROBNJAK (SRB)
Cirneco Dell’Etna, Faraonski pas, Podenco, Podengo, Basenji
Cirneco Dell’Etna, Pharaoh Hound, Podencos, Podengos, Basenji

MATTI TUOMINEN (FIN)
Samojed, Sibirski Haski, Aljaški Malamut, Špicevi
Samoyed, Siberian Husky, Alaskan Malamute, Spitz Breeds

DRAGANA VASILJEVIĆ (SRB)
Američka Akita, Akita, Shiba, Ostale pasmine
American Akita, Akita, Shiba, Other Breeds

 


FCI GRUPA 6

MATTI TUOMINEN (FIN
Bigl / Beagle

JESSIE BORREGAARD MADSEN (DK)
Ostale pasmine / Other Breeds

 


FCI GRUPA 7

MIJO FURY (HR)
Ptičari / Pointing Dogs

 


FCI GRUPA 8

NEMANJA JOVANOVIĆ (SRB)
Zlatni retriver / Golden Retriever

DARKO DROBNJAK (SRB)
Španijeli / Spaniels

ROBERTO SCHILL (RO)
Ostale pasmine / Other Breeds

 


FCI GRUPA 9

KARL EDDIE BERGE (N)
Francuski buldog / French Buldog

ANITA FOLLEY – DUGAN (IRL)
Čivava, Boston terijer, Mops, King Charles španijeli
Chihuahua, Boston Terrier, Pug, King Charles Spaniels

GABRIELA RIDARČIKOVA (SK)
Bišoni, Tibetski španijel, Tibetski terijer, Ši–Cu, Lhasa ApsoTibetan Spaniel, Tibetan Terrier, Shih–Tzu, Lhasa Apso

STEFAN WACHTER (D)
Pudli, Papilon, Phalene, Ostale pasmine
Poodles, Papillon, Phalene, Other Breeds

 


FCI GRUPA 10

DIANNE DEGRYZE (B)
Hrtovi / Sighthounds

 


FCI NEPRIZNATE PASMINE
FCI NON-RECOGNIZED BREEDS

RADOVAN MAZALICA (BIH)

 


Organizator pridržava pravo promjene sudaca.
Organizer reserves the right to change judges.



ONLINE PRIJAVE OVDJE